czwartek, 2 czerwca 2016

Wiadomości z ostatniej chwili

U nas w domu tak wiele się dzieje, maluchy coraz szybciej się przemieszczają i coraz intensywniej bawią się między sobą lub zabawkami. Mają do zabawy Lily i jak zobaczycie na filmie również kota Rilifa.
Maluchy poznają różnego rodzaju relacje między psami i kotami. Bawią się z Lily ale wiedzą, że dorosłe psy nie chcą się bawić i warczą na nie. Jeden kocurek jak najbardziej jest towarzyski i chętny do miłych relacji a drugi niestety nie, więc łapką co któryś po głowie dostanie ale już wie, że z czarnym do lepiej nie zaczynać.

Z przyjemnością zajadają każdy posiłek, zarówno mięso jak i namoczona karmę. Chociaż największą atrakcją nadal jest mleczko mamy, która od czasu do czasu uraczy nim swoje maluchy. Nie jest już taka chętna do ciągłego karmienia co jest zrozumiałe, bo maluchy mają już zęby.
Kilka razy w ciągu dnia biegają po ogródku, co raz chętniej na nim przebywają ale niestety mamy mały problem, bo tam gdzie jest przygotowany teren dla maluchów do godz 15 nie ma raczej cienia ale jakoś sobie  z tym radzimy.
Maluchy mają swoje magiczne miejsce spotkań, nie wiem na czym polega jego atrakcyjność ale regularnie wszystkie tam wchodzą. Chciałam się Wam pochwalić, że dzisiaj odebrałam z drukarni książeczki zdrowia, które specjalnie zaprojektowałam dla szczeniąt z mojej hodowli. Mam nadzieję, że będę one dla Was wygodne i przydatne. Są większego formatu i mają przygotowane takie tabelki abyście mogli mieć wpisaną każdą wizytę u weterynarza niezależnie od powodu. Czas na filmiki z maluchami w roli głównej:

Ogródkowe harce   https://youtu.be/3RqkIO3Qi-M

Rilif i Freja   https://youtu.be/nqrYNyTYOSs
3 komentarze:

  1. Świetny pomysł z tymi książeczkami! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Poprzedni miot też dostał takie książeczki ale wtedy to ja wydrukowałam je samodzielnie teraz miałam profesjonalne przygotowanie i druk w drukarni :) Wyglądają porządnie i elegancko.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo dobry pomysł Pani Aneto😊

    OdpowiedzUsuń